دستگاه زباله سوز
دستگاه زباله سوز

انواع دستگاه زباله سوز چیست؟

انواع دستگاه زباله سوز به واسطه ایجاد دمای مورد نیاز برای از بین بردن بافت زباله ها و همچنین تجزیه قسمت های مختلف انواع مواد دور ریختنی یکی از لوازم مورد نیاز جهت استفاده در صنعت و محیط های شهری به شمار می روند.

انواع دستگاه زباله سوز به واسطه ایجاد دمای مورد نیاز برای از بین بردن بافت زباله ها و همچنین تجزیه قسمت های مختلف انواع مواد دور ریختنی یکی از لوازم مورد نیاز جهت استفاده در صنعت و محیط های شهری به شمار می روند.

انواع دستگاه زباله سوز به واسطه ایجاد دمای مورد نیاز برای از بین بردن بافت زباله ها و همچنین تجزیه قسمت های مختلف انواع مواد دور ریختن، یکی از لوازم مورد نیاز جهت استفاده در صنعت و محیط های شهری به شمار می روند.
برخی از شرکتهای ایرانی در زمینه تولید یا واردات این محصول فعالیت می‌ کنند که دسترسی استفاده کنندگان را به انواع متفاوت دستگاه های زباله سوز آسانتر کرده اند.

دستگاه زباله سوز
دستگاه زباله سوز

گونه های مختلف دستگاه زباله سوز

 • دستگاه های بیمارستانی: دستگاه های زباله سوز بیمارستانی امکان ازبین بردن انواع زباله که دارای بافت عفونی یا آسیب زا هستند را فراهم می‌ آورند. این دستگاه ها معمولا مقدار گرمای بیشتر و همچنین سیستم متمرکز برای از بین بردن زباله ها را فراهم می آورند.
  برخی از انواع مختلف دستگاه زباله سوز بیمارستان، قابلیت تصفیه گازهای خروجی زباله ها در اثر سوختن را نیز دارا می باشد.
 • دستگاه های صنعتی: موارد مصرف صنعتی استفاده از دستگاه های زباله سوز مخصوص صنایع گوناگون بسیار رایج می باشد. شرکتهایی که در زمینه تولید انواع متفاوت محصولات شیمیایی یا نیمه شیمیایی فعالیت می کنند نیز دستگاه های مخصوص رشته صنعتی خود را تهیه می کنند.
  همچنین باید توجه داشت که انواع متفاوت دستگاههای مخصوص زباله های صنعتی در اندازه های مختلف تولید می شود. بنابراین در صنایع گوناگونی که از حجم بیشتری زباله برخوردار هستند باید از دستگاه های بزرگتر استفاده نمود.
 • مخصوص زباله های شهری: در محیط‌های شهری به واسطه زندگی انسان ها و فعالیت مشاغل مختلف، روزانه حجم قابل توجهی از انواع متفاوت زباله های شهری تولید می شود.
  دستگاه های مخصوص از بین بردن زباله های شهری و روستایی، ارگانهای مختلف و همچنین شرکت‌ هایی که در زمینه جمع‌ آوری ضایعات فعالیت می‌ کنند، تهیه و مورد استفاده قرار می گیرد.
  البته باید اشاره کرد که معمولاً در شهرهای بزرگ دستگاه‌ های پیشرفته و در حجم های بزرگتر مورد استفاده قرار می گیرد. برای محیط های کوچک مانند محیط های روستایی نیز می توان گونه های کوچک تر این محصول را مورد استفاده قرار داد.
مراحل بازیافت زباله
مراحل بازیافت زباله

شیوه خرید و سفارش زباله سوز

خرید و سفارش زباله سوز به واسطه فعالیت شرکت های تولید کننده داخلی و خارجی در چند شیوه اصلی صورت می پذیرد. بنابراین استفاده کنندگان این محصولات می توانند از چند طریق مختلف مانند موارد زیر اقدام به تهیه بهترین نوع دستگاه  مورد انتظار خود بنمایند.

 • واردات از کشورهای تولید کننده: در روش واردات معمولاً شرکتی که به صورت فعال و حرفه ای در زمینه تولید و ارائه این دستگاه ها فعالیت می کند، میزبان ارسال بهترین نوع دستگاه زباله سوز به محل مورد نظر شما می باشد.
 • خرید از طریق واسطه ها: برخی از شرکتهایی که به صورت واسطه فعالیت می کنند؛ انواع متفاوت این دستگاهها را تهیه کرده و در اختیار استفاده کنندگان آن قرار می دهند.
  عرضه انواع زباله سوز در مدل های متنوع، قیمت های گوناگون محصولات ارائه شده، ان دسترسی به سرویس کاران ماهر و موارد دیگری از این دست را نیز می‌ توان از ویژگی‌ های واسطه گری فروش این محصولات به شمار آورد.
 • خرید از طریق تولید کنندگان داخلی: شرکت های داخلی که در زمینه تولید انواع متفاوت دستگاه های زباله سوز فعالیت می‌کنند نیز به عنوان عامل دیگر تهیه این محصولات به شمار می روند.
  هرچند باید یادآور شد که بسیاری از دستگاه های داخلی نیز از برخی قطعات خارجی برای تامین قسمتهای مختلف خود استفاده می کنند.
  قیمت مناسب، ارائه خدمات پس از فروش، تحویل آنی و موارد دیگری از این دست را نیز می‌توان از جمله ویژگی‌های خرید از طریق خط تولید داخلی به شمار آمد.
پویا محمدی
سلام پویا هستم در زمینه امورات گمرکی مربوط به واردات و صادرات کالا و ترخیص کالا فعالیت می‌کنم. سعی میکنم با مقالات جدید در زمینه تجارت به شما کمک کنم.