ثبت سفارش درایور ال ای دی
ثبت سفارش درایور ال ای دی

ثبت سفارش درایور ال ای دی

تجار و وارد کنندگان باید قبل از انجام امورات مربوط به واردات محصول خود نسبت به ثبت سفارش درایور ال ای دی در سامانه جامع تجارت اقدام کنند.

تجار و وارد کنندگان باید قبل از انجام امورات مربوط به واردات محصول خود نسبت به ثبت سفارش درایور ال ای دی در سامانه جامع تجارت اقدام کنند.

ثبت سفارش درایور ال ای دی یکی از اصلی ترین مراحل واردات و ترخیص این محصول به شمار می رود. از این رو تجار و وارد کنندگان این نوع از کالاها باید قبل از انجام امورات مربوط به واردات محصول خود نسبت به ثبت سفارش محصول در سامانه جامع تجارت اقدام کرده و زمینه های واردات آن را در بازه زمانی خاص به وجود بیاورند.

روش های ثبت سفارش درایور ال ای دی

درایور ال ای دی یکی از محصولات قابل استفاده در محیط های مسکونی، صنعتی و تجاری می باشد. همچنین از این محصول به منظور راه اندازی پنل های نوری موجود در اداره جات نیز بهره مند می شوند.
بنابراین سالانه مقدار قابل توجهی از انواع متفاوت درایورهای ال ای دی در ابعاد و توانایی های گوناگون توسط تجار ایرانی وارد کشور می شود.

ثبت سفارش توسط تاجر

اولین روش ثبت سفارش کالاهای گوناگون مانند انواع کالاهای الکترونیکی، انجام مراحل پروژه مربوط به این مسئله توسط تجار و شرکتهای تجاری می باشد. در این نوع از ثبت سفارش معمولاً واردکنندگان به واسطه دانش و توانایی شخصی خود و یا افرادی که تحت نظر آنها به ادامه فعالیت می‌پردازند تلاش می کنند تا زمینه های ثبت سفارش در سایت سامانه جامع تجارت را پدید بیاورند.

اما باید یادآور شد که این نوع از ثبت سفارش معمولا با مشکلات خاصی همراه می باشد که احتمال بروز مشکلات فنی در مسیر واردات کالا و موارد مشابه آن را برای تجارت پدید می آورد.

ثبت سفارش درایور ال ای دی
ثبت سفارش درایور ال ای دی

ثبت سفارش توسط شرکت های بازرگانی

همانطور که می دانید شرکت های بازرگانی به عنوان عامل اصلی ترخیص محصول شناخته می شوند و زمینه های واردات کالا را برای تجار با سرعت قابل توجهی همراه می سازند. این مجموعه ها توانایی های لازم جهت انجام امورات مربوط به ثبت سفارش کالا و موارد مشابه آن را به واسطه تجربه طولانی مدت خود دارند.

همچنین باید یادآور شد که آگاهی کامل به پروسه‌ی ترخیص کالا و شناخت کدهای مربوط به هرکدام از محصولات ترخیصی امکان را به وجود می‌آورد که احتمال بروز مشکل فنی در مسیر ترخیص کالا و واردات آن به کمترین میزان ممکن کاهش پیدا کند.
این نوع ثبت سفارش درایور ال ای دی و محصولات مشابه آن به دلیل هزینه دار بودن معمولاً در ابتدا مورد توجه قرار نمی گیرد. اما باید یادآور شد که ویژگی ها و شاخصه های مهم تاثیرگذار ثبت سفارش به واسطه استفاده از شرکتهای بازرگانی و کاهش احتمال بروز خطا در مسیر واردات کالا، استفاده از خدمات چنین شرکت هایی را برای مجموعه های وارد کننده منطقی تر جلوه می دهد.

 

پویا محمدی
سلام پویا هستم در زمینه امورات گمرکی مربوط به واردات و صادرات کالا و ترخیص کالا فعالیت می‌کنم. سعی میکنم با مقالات جدید در زمینه تجارت به شما کمک کنم.