واردات قطعات موتور یخچال خانگی و صنعتی
کشور ترکیه یکی از مسیرهای اصلی برای واردات قطعات موتور یخچال خانگی و صنعتی برای شرکت های وارد کننده این محصول به حساب می آید

واردات قطعات موتور یخچال خانگی و صنعتی از کشور ترکیه

کشور ترکیه یکی از مسیرهای اصلی برای واردات قطعات موتور یخچال خانگی و صنعتی برای شرکت های وارد کننده این محصول به حساب می آید. باید توجه کرد که کشور ترکیه به دلیل قرارگیری در مسیر کشورهای اروپایی، زمینه واردات انواع متفاوت قطعات مورد نیاز تعمیر کاران داخلی و شرکت‌ هایی که در زمینه ساخت انواع متفاوت یخچال های خانگی و صنعتی فعالیت می کنند را برای هر کدام از مصرف کنندگان داخلی فراهم می‌ آورد.

معرفی قطعات موتور یخچال خانگی و صنعتی

واردات قطعات موتور یخچال
واردات قطعات موتور یخچال

انواع متفاوت قطعات موتور مورد استفاده در یخچال های خانگی و صنعتی در تقسیم بندی دوگانه ای می گیرند که می توان آنها را به واسطه موارد زیر مورد شناسایی دقیق تری قرار داد.

  • قطعات داخلی موتور: موتور انواع یخچال و فریزرهای خانگی و صنعتی شامل قطعات بسیار پیچیده هستند که از جمله آنها می توان به انواع چرخ دنده ها، قسمت به حرکت در آورند به گاز یخچال. موتور برقی تعبیه شده در داخل ساختار جعبه سیاه و موارد دیگری از این دست اشاره نمود.
    باید توجه داشت که بسیاری از شرکت‌ها به واسطه ارائه مدل های گوناگونی از انواع موتور یخچال، نیاز به تامین برخی از قطعات خاص را نیز برای استفاده کنندگان خود مانند انواع سنسور ها و دستور دهنده های الکترونیکی را نیز پدید می آورند.
  • سایر قطعات: هر کدام از موتورهای به کار رفته در داخل ساختار یخچال های خانگی و صنعتی، دارای قسمتهای بیرونی دیگری نیز می باشند که کارکرد آنها را تسهیل می‌ کند.
    از جمله آن که بسیاری از محصولات ارائه شده در سال‌های اخیر دارای قسمت خود کننده مجزا با استفاده از سیستم فن و تهویه هوا نیز می باشند. همچنین قسمت بخار کننده رطوبت داخلی یخچال که به صورت پک کامل همراه با موتور آن در اختیار استفاده کننده قطعات داخلی قرار می‌ گیرد، را نیز می توان از جمله محصولات مورد استفاده در ساختار یخچال های جدید به شمار آورد.

 

قیمت و روش های خرید بینالمللی قطعات داخلی یخچال خارجی

واردات قطعات موتور یخچال خانگی و صنعتی
کشور ترکیه یکی از مسیرهای اصلی برای واردات قطعات موتور یخچال خانگی و صنعتی برای شرکت های وارد کننده این محصول به حساب می آید

هر کدام از انواع قطعات موتور یخچال خانگی و صنعتی، بر اساس کیفیت محصول ارائه شده و همچنین برند سازنده آن می توانند دارای رنج قیمتی گوناگونی باشند. از اینرو خریدار نیز معمولاً بر اساس نوع نیاز بازار مصرف خود، اقدام به تهیه انواع متفاوت قطعات مورد نیاز از کشورهای تولید کننده می نمایند.
باید توجه کرد که خرید مستقیم محصولات از طریق شرکت‌های خارجی مرکزی، می تواند در کاهش هزینه های این دسته از موتور های مورد نیاز استفاده کنندگان داخلی نیز تاثیر قابل توجهی را بر جای می گذارد.

واردات انواع متفاوت قطعات موتور یخچال خارجی و داخلی، معمولاً از طریق مرزهای زمینی و بنادر کشتیرانی صورت می‌ گیرد، که ارتباط مستقیم یا غیرمستقیم با کشورهای تولید کننده مرکزی محصولات دارند.

پویا محمدی
سلام پویا هستم در زمینه امورات گمرکی مربوط به واردات و صادرات کالا و ترخیص کالا فعالیت می‌کنم. سعی میکنم با مقالات جدید در زمینه تجارت به شما کمک کنم.