کالای استوک از ترکیه
کالای استوک از ترکیه

واردات کالای استوک از ترکیه چقدر سود می دهد؟

واردات کالای استوک از ترکیه و بسیاری دیگر امکان دستیابی به سود قابل توجه را برای هر کدام از تجار ایرانی و خارجی فراهم می آورد.

واردات کالای استوک از ترکیه و بسیاری دیگر امکان دستیابی به سود قابل توجه را برای هر کدام از تجار ایرانی و خارجی فراهم می آورد.

انواع متفاوت کالای استوک در حقیقت کالاهایی هستند که به واسطه دارا بودن مشکل فنی خاصی به شرکت اصلی تولیدکننده آن بازگردانده شده اند. از این رو واردات کالای استوک از ترکیه و بسیاری دیگر از کشورهای که دارای حجم قابل توجهی از تولید انواع متفاوت لوازم الکترونیکی و سایر ملزومات مورد نیاز در زندگی روزمره هستند، امکان دستیابی به سود قابل توجه را برای هر کدام از تجار فراهم می آورد.

گفتنی از تجاری که قصد واردات کالای استوک از کشورهای گوناگون مانند کشور چین یا ترکیه را دارند، باید قبل از انجام هر گونه تراکنش مالی و بارگیری محصولات مدنظر خود، نسبت به بازاریابی و اطمینان از میزان فروش بالای این محصول در کشور مقصد اطمینان کافی را حاصل کنند.

تفاوت کالا های دست دوم با کالای استوک وارداتی از ترکیه

کالای استوک دارای تفاوت های قابل توجهی با کالاهای دست دوم می باشد که می توان از جمله این تفاوت ها به موارد زیر اشاره کرد.

  • ویژگی های کالای استوک: کالاهایی که به عنوان کالای استوک شناخته می شوند در حقیقت استفاده نشده اند، بلکه به دلیل دارا بودن مشکل فنی خاصی از طرف بازار مصرف به شرکت اصلی تولیدکننده این محصول بازگردانده شده اند تا قسمت های دارای ایراد فنی رفع مشکل شده و مجدداً به چرخه مصرف بازگردد.
    اما باید توجه داشت که تنها قسمت های دارای اشکال فنی مورد بازسازی قرار گرفته اند و سایر قسمتهای دستگاه یا لوازم استوک ارائه شده توسط شرکت های تولید کننده به صورت دست نخورده باقی مانده اند.
  • ویژگی های کالای دست دوم: کالای دست دوم دارای تفاوت فاحشی با کالای استوک میباشد. از جمله اینکه این محصول معمولاً در میان جامعه مصرف کننده مورد تبادل قرار می گیرد شرکت تولید کننده آن نقشی در دسترسی مصرف کنندگان به محصول مورد نظر ندارد.
    کالای استوک وارداتی از ترکیه در حقیقت کالاهایی با خاصیت نو و بدون استفاده بودن هستند که در مقابل لوازم دست دوم دارای کیفیت برتر نیز می باشند.
کالای استوک از ترکیه
کالای استوک از ترکیه

 ترخیص آسان لوازم استوک

همانطور که گفته شد بسیاری از تجار ایرانی و خارجی در زمینه تبادلات انواع لوازم استوک فعالیت می کنند. از این رو ترخیص این نوع از کالاها با هزینه های پایین می تواند سود های قابل توجهی را در اختیار تجار فعال در این زمینه قرار دهد. گفتنی است ترخیص آسان کالای استوک از ترکیه مانند لوازم استوک الکتریکی و یا لوازم مربوط به پوشاک، از طریق شرکت هایی که به صورت تخصصی در زمینه انجام امورات گمرکی فعالیت می کنند امکان پذیر می باشد. این مجموعه ها به دلیل دارا بودن تسلط کافی بر شرایط واردات انواع محصولات مختلف و همچنین آشنایی با روند واردات کالاهای گوناگون، قابلیت کاهش هزینه‌ های جاری تجار و بسیاری از وارد کنندگان مختلف را فراهم می آورند.

پویا محمدی
سلام پویا هستم در زمینه امورات گمرکی مربوط به واردات و صادرات کالا و ترخیص کالا فعالیت می‌کنم. سعی میکنم با مقالات جدید در زمینه تجارت به شما کمک کنم.