بلبرینگ SKFوFAG
بلبرینگ SKFوFAG

تجارت بلبرینگ SKF و FAG با تنوع بسیار و کیفیت بالا

اکثر اجسام سنگین به واسطه ی وسیله ی بسیار کارامدی به نام بلبرینگ به چرخش در می آیند . بلبرینگ در محیط پیرامون ما بسیار دیده می شود.اگر برای به حرکت در آوردن اجسام از بلبرینگ استفاده نشود لوازم مورد استفاده برای چرخش در سریعترین زمان ممکن نیاز به تعویض داشته و بلبرینگ یکی از اختراعات بسیار مفید انسان می باشد.به همین منظور تجارت بلبرینگ SKF و FAG که از برند های مهم در جهان محسوب میشوند در کشور ما رونق زیادی دارد.

بلبرینگ چیست

بلبرینگ SKFوFAG
بلبرینگ SKFوFAG

بلبرینگ توپی گونه‌ای از چرخنده ها از خانواده یاتاقان‌ها هستند ،که کاربرد بسیار وسیع و مفیدی در ابزارهای مختلف مانند: هر چیزی که می‌چرخد، دیسک‌های سخت رایانه،اسکیت‌ها،صنایع بزرگ،خودروها و موتورها و … دارند. بلبرینگ‌ها می‌توانند هم بارهای شعاعی و هم بارهای محوری را تحمل کنند و معمولاً در جاهایی به کار می‌روند که بار به نسبت کوچک باشد. در یک بلبرینگ بار از لایهٔ خارجی به گوی‌ ها اعمال می‌شود.

کاربرد بلبرینگ

بلبرینگ ها یکی از پر کاربرد ترین لوازم در ساخت،احداث و راه اندازی در صنایع می باشند. بلبرینگ ها در حیطه های مختلف تخصصی ،جهت ماشین آلات و کارخانجات  و … مورد استفاده قرار میگیرند .

قطعات اصلی یک بلبرینگ شامل موارد زیر است:

    • لایه درونی : این بخشی است که بر روی شفت چرخش نصب شده و تمایل به چرخش محور است.
    • لایه بیرونی : این بخش است که به مرکز نصب شده است و ثابت است.

بلبرینگ همچنین به عنوان وسیله ای برای انتقال بار از بلبرینگ به مرکز عمل می کند.

    • عنصر چرخش : اینها عناصر هستند که بار را در طول raceways توزیع می کنند.

آنها تمایل به چرخش در مورد نژاد درونی دارند، اما نه در سرعت حرکت داخلی درونی.

    • محفظه ی نگهداری توپ : این یک عنصر مهم در تحمل است. این کار به عنوان یک مانع بین توپ ها جلوگیری از آنها را به یکدیگر متصل می شود.

به غیر از این، بلبرینگ با ویژگی های خاص ساختاری خاص مانند بلبرینگ محافظ و بلبرینگ مهر و موم موجود است.

 بلبرینگ SKFوFAG

بلبرینگ SKFوFAG

تجارت بلبرینگ SKF و FAG با توجه به کیفیت بسیار بالایی که دارند و همینطور با توجه به پوشش دهی تنوع بسیار زیاد انواع بلبرینگ و رولبرینگ ها در بین تمام متقاضیان و صنعت گران که نیاز به بلبرینگ صنعتی با کیفیت دارند محبوب هستند اما با توجه به زیاد شدن بلبرینگ تقلبی از نوع بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG و همینطور با توجه به دشوار بودن تشخیص بلبرینگ اصلی از بلبرینگ تقلبی بسیاری از مشتریان برای خرید بلبرینگ رولبرینگ با مشکل مواجه هستند و دیده شده گاهی خریداران بلبرینگ به علت کمتر بودن قیمت و تنها با معیار قرار دادن قیمت بلبرینگ به اشتباه بلبرینگ تقلبی خریداری کرده اند و این موضوع باعث بوجود آمدن مشکلات بعدی و بروز ضرر و خسارت به خود آنها شده است.
از این رو توصیه می شود برای خرید بلبرینگ از فروشگاه و شرکت هایی خرید کنید که در امر فروش بلبرینگ معتبر و خوشنام باشند و همینطور هنگام فروش بلبرینگ اصالت بلبرینگ و رولبرینگ را تائید و گارانتی نمایند.

شرکت بازرگانی بینا تجارت

شرکت بازرگانی بینا تجارت با سابقه سال ها فعالیت گسترده در حوزه واردات و صادرات کالا در بخش های مختلف به کشورهای پر شمار در اقصی نقاط دنیا گزینه ای مناسب برای شما در حوزه تجارت بین الملل خواهد بود. کارشناسان ما با تجربه واردات انواع قطعات و تجهیزات صنعتی می توانند در انتخاب برندهای معتبر و بستن قرارداد با قیمت مناسب و واردات محموله با مناسبترین تعرفه های گمرکی و هزینه های بیمه ای و حمل و نقلی شما را یاری نمایند و به عنوان نماینده شما انجام کلیه مراحل یاد شده را تقبل نمایند.
توصیه می شود بخوانید :
پویا محمدی
سلام پویا هستم در زمینه امورات گمرکی مربوط به واردات و صادرات کالا و ترخیص کالا فعالیت می‌کنم. سعی میکنم با مقالات جدید در زمینه تجارت به شما کمک کنم.