ترخیص و واردات پارکت از ترکیه چگونه انجام می شود
ترخیص و واردات پارکت از ترکیه چگونه انجام می شود

ترخیص و واردات پارکت از ترکیه چگونه انجام می شود

ترخیص و واردات پارکت از ترکیه یکی از روش هایی است که امکان دسترسی به انواع متفاوت پارکت را یا قیمت مناسب برای مصرف کنندگان فراهم می‌ آورد

ترخیص و واردات پارکت از ترکیه یکی از روش هایی است که امکان دسترسی به انواع متفاوت پارکت را یا قیمت مناسب برای مصرف کنندگان فراهم می‌ آورد

ترخیص و واردات پارکت از ترکیه یکی از روش هایی است که امکان دسترسی به انواع متفاوت پارکت را برای مصرف کنندگان داخلی فراهم می‌ آورد. گفتنی است مجموعه های فعال در زمینه واردات این محصول معمولاً انواع متفاوت پارکت را از کشورهای مختلف مانند کشور ترکیه و شرکت هایی که به صورت معتبر در زمینه تولید و ارائه آنها فعالیت می‌ کنند، تهیه نموده و از طریق گمرک های غربی وارد کشور می‌ کنند.

 

شیوه نصب پارکت وارداتی از ترکیه

ترخیص و واردات پارکت از ترکیه
ترخیص و واردات پارکت از ترکیه چگونه انجام می شود

 

مرحله نصب قطعات پارکت به صورت منظم و دقیق پس از اطمینان از رعایت مراحل قبلی و آماده سازی کف و وسایل کار انجام می شود و به صورت زیر انجام می شود:

  • علامت های مرکزی از وسط تمام دیوارهای اتاق گذاشته می شود، سپس علامت وسط آن مشخص می شود و با استفاده از گچ خطی مستقیم از آن کشیده می شود تا مرکز هر دیوار به دیوار مقابل دیگر متصل شود.
  • تخته های پارکت از نقطه مرکزی که خطوط گچی عمودی با دیوارهای هر خط تلاقی می کنند، روی زمین چیده شده اند.
  • چسب سفارشی که شامل چسب های قوی است که تثبیت قطعات پارکت را در کنار هم تضمین می کند، با استفاده از ماله دندانه دار که با زاویه 45 درجه ثابت می شود، قرار می گیرد، سپس ماده چسبنده به مقدار مناسب و کافی در طبقه پایین قرار می گیرد. زیر قطعه پارکت، سپس قطعه پارکت قرار می گیرد و تخته دیگر در امتداد همان خط گچ حرکت می کند.
  • بقیه قطعات پارکت را با چیدن آنها در کنار هم و با زاویه 45 درجه نگه دارید، سپس زبانه و شیارها را بین قطعه جدید و قطعه پارکت مجاور که قبلاً در طبقه پایین قرار داده اید، تراز کنید و آن را در جای خود فشار دهید. یک چکش لاستیکی برای نصب آن، و این روند تکرار می شود تا زمانی که تمام تخته های پارکت در اتاق به جز ردیف آخر از او ردیف شوند.
  • قطعات پارکت مورد نیاز برای پر کردن آخرین ردیف باقیمانده را اندازه بگیرید و سپس با استفاده از اره برش دهید.
  • پارکت برش چیده شده که برای ردیف آخر در هر مکان مانند نصب قطعات قبلی عمل آوری شده است.
  • تخته های پارکت با عبور یک غلتک لاستیکی صاف به وزن 68 کیلوگرم در عرض چند ساعت پس از نصب، محکم در جای خود ثابت می شوند.

 

تعریف پارکت ترکیه وارداتی

ترخیص و واردات پارکت از ترکیه چگونه انجام می شود
واردات پارکت از ترکیه

پارکت یکی از انواع کاشی های کف است که از تکه های کوچک چوب سخت که به صورت چندگانه چیده شده و به خوبی به هم چسبانده شده اند ساخته می شود. پارکت یکی از کفپوش های باستانی است که در قرن شانزدهم گسترش یافت و برای پوشش کف اتاق خواب ها استفاده می شد. آشپزخانه ها، اتاق های نشیمن و مهمانان و سایر قسمت های خانه به روش مهندسی نوآورانه که به نوبه خود همچنان مورد علاقه گروه زیادی از مردم است.
اگرچه در مقایسه با سایر انواع تازه توسعه یافته مانند اشکال جدید پانل های چوبی مهندسی جامد گران است. کفپوش های پرهزینه مانند ورق های وینیل لوکس اما اولی دارای ویژگی خاص و متمایزی است که باعث می شود در انواع مختلف در میدان حضور داشته باشد.

به همین منظور نیز بسیاری از استفاده کنندگان داخلی برای دستیابی به مدل‌های جدیدتر انواع پارکت ترکیه، اقدام به ترخیص و واردات مستقیم پارکت از کشور ترکیه و شرکت های سازنده آن در سراسر جهان می کنند.
مقدار تعرفه واردات این محصول بر اساس، شیوه نامه واردات آن و لیست اقلام ای ارائه شده توسط گمرکات مشخص می شود.

 

همچنین بخوانید:

واردات قطعات لباسشویی ال جی، سامسونگ و سایر مارک های معتبر
واردات قطعات یدکی ماشین لباسشویی سامسونگ و ال جی
واردات مستقیم لوازم یدکی ماشین لباسشویی از کشور های اصلی
انواع شیرآلات صنعتی چیست و چه کاربردی دارد؟
واردات بلبرینگ از چین و ترکیه
پویا محمدی
سلام پویا هستم در زمینه امورات گمرکی مربوط به واردات و صادرات کالا و ترخیص کالا فعالیت می‌کنم. سعی میکنم با مقالات جدید در زمینه تجارت به شما کمک کنم.