روش های واردات پمپ شیشه شور کامیون از ترکیه
روش های واردات پمپ شیشه شور کامیون از ترکیه

روش های واردات پمپ شیشه شور کامیون از ترکیه

واردات پمپ شیشه شور کامیون از ترکیه، یکی از روش های دستیابی آسان به قطعات یدکی خودرو های سبک و سنگین در داخل ایران محسوب می گردد.

واردات پمپ شیشه شور کامیون از ترکیه، یکی از روش های دستیابی آسان به قطعات یدکی خودرو های سبک و سنگین در داخل ایران محسوب می گردد.

برخی از کشورها مانند کشور ترکیه به دلیل قرارگیری در نقاط جغرافیایی حساس جهان، همواره به عنوان یکی از شاهراه های اصلی برای واردات محصولات مختلف محسوب می‌ شوند؛ واردات پمپ شیشه شور کامیون از ترکیه، یکی از مواردی است که همواره بسیاری از تجار ایرانی و خارجی، به منظور تامین کالای مورد نیاز خود اقدام به استفاده از این شیوه های وارداتی می کنند.

مزایای واردات پمپ شیشه شور کامیون از ترکیه

از جمله اصلی ترین مزایای واردات پمپ شیشه شور کامیون از ترکیه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قابلیت حمل و نقل آسان: کشور ترکیه به عنوان یکی از ایمن ترین کشورهای موجود در سطح منطقه به شمار می رود؛ همچنین حجم ترانزیت انجام گرفته در طول روز در مقایسه با سایر کشورهای دیگر، در رتبه بسیار بالاتری قرار دارد.
    از این رو تجار ایرانی و خارجی می توانند با اطمینان خاطر بیشتری نسبت به حمل و نقل محصولات خریداری شده خود در خاک این کشور اقدام کنند.
  • بازار فروش رقابتی: با توجه به حضور نمایندگان شرکتهای گوناگون خارجی و ترک در شهرهای تجاری ترکیه، امروزه هر کدام از تجار می‌توانند در شهرهای مختلفی مانند شهر استانبول نسبت به تهیه محصول مد نظر خود با قیمت مناسب اقدام کنند.
    بنابراین خریداران می توانند در فصول مختلف سال با حضور در نمایشگاه های بین المللی و موارد دیگر مانند آن نسبت به تامین محصول مورد نیاز خود با قیمتی مناسب اقدام کنند.
  •  فاصله جغرافیایی محدود: سفر کردن به ترکیه و انجام مراودات مالی با تجارت خارجی مستقر در این کشور می‌تواند به دلایل گوناگون مانند محدوده جغرافیایی و هزینه اندک سفر برای بسیاری از تجار وارد کننده ایرانی و فعالین اقتصادی جذاب باشد.
    از طرفی باید یادآور شد که ایرانیان در خاک ترکیه معمولاً آزادی عمل بیشتری را نسبت به سایر کشور ها دارند و بخش عظیمی از کشور ایران را جامعه ترک زبانان تشکیل می‌دهد، که قرابت فرهنگی قابل توجهی با مردم کشور ترکیه دارند.

روش های واردات و ترخیص آسان

روش های واردات پمپ شیشه شور کامیون از ترکیه
روش های واردات پمپ شیشه شور کامیون از ترکیه

همانطور که اشاره کردیم و روش‌های واردات و ترخیص آسان این محصولات می‌تواند به دریافت هرچه بهتر هر کدام از لوازم مورد نیاز در داخل کشور مانند واردات پمپ شیشه شور کامیون از ترکیه بیانجامد.
از این رو بسیاری از واردکنندگان این قبیل از کالاها به دنبال روشهایی هستند تا بتوانند با کاهش هزینه های جاری خود، خرید مناسبی را از طریق شرکت های تجاری مستقر در شهرهای گوناگون ترکیه مانند شهر استانبول انجام داده و در کمترین زمان ممکن محصول مورد نیاز خود را وارد کشور کنند.

گفتنی است شرکت هایی که به عنوان مجموعه های انجام دهنده خدمات بازرگانی فعالیت می کنند نیز، در مرزهای مشترک ایران با ترکیه مستقر هستند که امکان ترخیص آسان این محصولات را از گمرکات گوناگونی مانند گمرک بازرگان برای فعالین اقتصادی و تجاری ایرانی فراهم می آورند.

پویا محمدی
سلام پویا هستم در زمینه امورات گمرکی مربوط به واردات و صادرات کالا و ترخیص کالا فعالیت می‌کنم. سعی میکنم با مقالات جدید در زمینه تجارت به شما کمک کنم.