روغن هیدرولیک گیربکس اتوماتیک
روغن هیدرولیک گیربکس اتوماتیک

روغن هیدرولیک گیربکس اتوماتیک وارداتی از اروپا

با توجه به افزایش میزان استفاده روغن هیدرولیک گیربکس اتوماتیک، میزان واردات این محصول نیز افزایش چشمگیری در سالهای اخیر پیدا کرده است.

با توجه به افزایش میزان استفاده روغن هیدرولیک گیربکس اتوماتیک، میزان واردات این محصول نیز افزایش چشمگیری در سالهای اخیر پیدا کرده است.

با توجه به افزایش میزان استفاده روغن هیدرولیک گیربکس اتوماتیک، میزان واردات این محصول نیز از سایر کشورها مانند کشورهای اروپایی افزایش چشمگیری را در مقایسه با سال‌ های گذشته شاهد بوده است. از این رو بسیاری از شرکت‌های فعال در زمینه واردات و ترخیص انواع روان کننده از گمرکات گوناگون مانند گمرک بازرگان، فعالیت خود را بر روی تامین بازار داخلی و رفع نیاز مصرف کنندگان ایرانی متمرکز کرده اند.

سنجش کیفیت روغن هیدرولیک گیربکس اتوماتیک

به منظور سنجش کیفیت روغن هیدرولیک گیربکس اتوماتیک، می توان از روش‌های مختلفی مانند موارد زیر استفاده کرد.

  • کنترل نشانه های استاندارد بین المللی: شرکت هایی که در زمینه تولید و ارائه انواع متفاوت روان کننده های صنعتی و غیرصنعتی فعالیت می کنند، معمولاً محصولات خود را بر اساس استاندارد های گوناگونی که از ارگانهای مربوطه بین المللی و داخلی کشور خود کسب کرده‌اند، در بسته بندی های گوناگونی قرار می دهند.
    از این رو کنترل هر کدام از استانداردهای درج شده، بر روی بسته بندی ارائه شده توسط شرکت تولید کننده می تواند، به اطمینان از کیفیت محصول دریافتی کمک کند.
  • اطمینان از اعتبار شرکت تولیدی: مورد دیگری که در زمان دریافت انواع متفاوت روان کننده ها مانند روغن هیدرولیک گیربکس اتوماتیک از اهمیت بالایی برخوردار می باشد؛ اطمینان از اعتبار شرکت تولیدکننده و کیفیت محصولات ارائه شده در زمان های گذشته می باشد.
    باید توجه کرد که معمولا شرکت های محلی بعد از گذر مدت ها فعالیت در منطقه خود، امکان صادرات محصولات خود را به سایر کشورها به دست می‌آورند؛ بنابراین حسن شهرت محصول ارائه شده در منطقه همچنین رضایت استفاده کنندگان محله از محصول مدنظر، را می‌توان به عنوان یکی از روش های سنجش کیفیت روغن هیدرولیک به حساب آورد.

روش های ترخیص انواع روان کننده از گمرک بازرگان

روغن هیدرولیک گیربکس اتوماتیک
روغن هیدرولیک گیربکس اتوماتیک

با توجه به افزایش میزان واردات انواع روان کننده های صنعتی و نیمه صنعتی از طریق گمرکات گوناگون مانند گمرک بازرگان، امروزه بسیاری از شرکت های وارد کننده این قبیل محصولات به دنبال راهکارهای اصلی برای کاهش میزان هزینه های ترخیص و افزایش سرعت دسترسی به محصول خریداری شده از طریق کشورهای دیگر در داخل کشور هستند.

یکی از روشهای ترخیص انواع روان کننده از گمرک بازرگان می‌توان به ترخیص محصولاتی مانند روغن هیدرولیک گیربکس اتوماتیک از طریق شرکت های بازرگانی معتبر و برون سپاری مراحل مربوط به گمرک به متخصصین اهل فن اشاره کرد.

باید توجه کرد که شرکت های معتبر انجام دهنده خدمات مربوط به ترخیص معمولا به واسطه آشنایی مناسب با فرایند بازرگانی محصولات و امورات مربوط به هرکدام از گمرکات ایران، می توانند سرعت ترخیص کالا را افزایش داده و امکان دسترسی به محصول خریداری شده را در کمترین زمان ممکن برای شرکت های ایرانی امکان پذیر کنند.

پویا محمدی
سلام پویا هستم در زمینه امورات گمرکی مربوط به واردات و صادرات کالا و ترخیص کالا فعالیت می‌کنم. سعی میکنم با مقالات جدید در زمینه تجارت به شما کمک کنم.