شیر پنوماتیک دستی یا اهرمی
شیر پنوماتیک دستی یا اهرمی

شیر پنوماتیک دستی یا اهرمی چیست و چگونه تامین می شود؟

شیر پنوماتیک دستی یا اهرمی یکی از پرکاربرد ترین انواع شیر های جدیدی هستند که قابلیت کنترل بسیار دقیق جریان را در ساختار خود پدید می آورند.

شیر پنوماتیک دستی یا اهرمی یکی از پرکاربرد ترین انواع شیر های جدیدی هستند که قابلیت کنترل بسیار دقیق جریان را در ساختار خود پدید می آورند.

شیر پنوماتیک دستی یا اهرمی یکی از پرکاربرد ترین انواع شیر های جدیدی هستند که به واسطه استفاده از تکنولوژی مدرن در ساختار آن ها قابلیت کنترل بسیار دقیق جریان ورودی را در ساختار خود پدید می آورند. تامین محصولات غالباً از طریق شرکت‌های وارد کننده انواع شیر پنوماتیک در قالب مدل های گوناگون مانند دستی یا اهرمی و موارد دیگری از این دست را می‌گیرد.

 

 

موارد استفاده از شیر پنوماتیک دستی یا اهرمی

انواع متفاوت شیر پنوماتیک دستی و اهرمی را در صنایع گوناگون مانند صنایع بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار می‌دهند. این محصولات به دلیل توان سازگاری با سیستم های قدیمی و جدید به عنوان یکی از محصولات ویژه شناخته می‌شود که امکان جایگذاری با گونه های قدیم انواع شیر را برای استفاده کنندگان خود فراهم می آورد. از جمله اصلی ترین موارد استفاده از انواع شیر پنوماتیک می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • کنترل جریان مایعات و گازها در کارخانه ها: بسیاری از کارخانجات و مراکز صنعتی برای آنکه بتوانند جریان ورودی و خروجی انواع متفاوت مایعات و گازها را تحت کنترل خود داشته باشند؛ این قسمت از کار را به انواع متفاوت شیر پنوماتیک می سپارند.
    شیرهای اهرمی به دلیل دقت بسیار بالا و همچنین قابلیت کنترل بسیار دقیق به عنوان یکی از بهترین انواع شیر موجود در میان شیر آلات صنعتی نیز شناخته می‌شود.
  • صنایع نیمه سنگین و سنگین: در بسیاری از صنایع سنگین و نیمه سنگین که احتمال بروز انواع خطر به واسطه عبور جریان گازها و مایعات شیمیایی وجود دارد، استفاده از انواع شیر پنوماتیک دستی یا اهرمی با میزان افزایش قابل توجهی همراه بوده است.
    گفتنی است شرکت های تولیدکننده انواع متفاوت شیر پنوماتیک، این محصول را با استفاده از مواد اولیه گوناگونی تولید می کنند تا امکان سازگاری با انواع متفاوت گازها و مایعات گوناگون و نیز برای استفاده کنندگان خود به همراه داشته باشد.

شیر دستی را چگونه وارد کنیم؟

شیر پنوماتیک دستی یا اهرمی
شیر پنوماتیک دستی یا اهرمی

امروزه بسیاری از شرکت هایی که در زمینه واردات محصولات صنعتی و نیمه صنعتی فعالیت می کنند؛ اقدام به واردات گسترده این محصولات از طریق شرکت‌های خارجی تولیدکننده می کنند.
این مجموعه ها با واردات شیر پنوماتیک برقی و شیر پنوماتیک بخار و محصولات دیگری مانند شیر پنوماتیک 5/2، شیر پنوماتیک 5/3 و … امکان دسترسی هر چهار سال در مصرف کنندگان مختلف این محصول را به بهترین نوع شیر مورد نیاز خود فراهم می آورند.

شیوه واردات این محصولات بر حسب نوع شیر وارداتی و همچنین شرایط واردات گمرکی محصول قابل تغییر میباشد. اما باید گفت به‌کارگیری یک تیم مجرب در زمینه ترخیص این محصولات از طریق گمرکات گوناگونی مانند گمرک بازرگان می تواند کمک شایانی به تجار ایرانی جهت دسترسی به محصولات خریداری شده خود از کشورهای دیگر نماید.

پویا محمدی
سلام پویا هستم در زمینه امورات گمرکی مربوط به واردات و صادرات کالا و ترخیص کالا فعالیت می‌کنم. سعی میکنم با مقالات جدید در زمینه تجارت به شما کمک کنم.