ترخیص کار پارچه جین رنگی
ترخیص کار پارچه جین رنگی

واردات آسان پارچه جین از کشور ترکیه

با افزایش روز افزون استفاده از انواع متفاوت پارچه جین در داخل کشور، واردات آسان پارچه جین و محصولات مشابه آن نیز مورد توجه قرار گرفته است

با افزایش روز افزون استفاده از انواع متفاوت پارچه جین در داخل کشور، واردات آسان پارچه جین و محصولات مشابه آن نیز مورد توجه قرار گرفته است

با توجه به افزایش روز افزون استفاده از انواع متفاوت پارچه جین در داخل کشور، واردات آسان پارچه جین و محصولات مشابه آن نیز مورد توجه بسیاری از کجا قرار گرفته است. در این مقاله تلاش می کنیم تا اطلاعات مفیدی را در زمینه نحوه واردات این محصول از کشور ترکیه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

شیوه های واردات آسان پارچه جین از کشور ترکیه

کشور ترکیه به عنوان یکی از بزرگترین صادرکنندگان انواع پارچه در سراسر جهان شناخته می شود. این سرزمین به دلیل دسترسی به منابع تولیدی گسترده و همچنین فعالیت نمایندگی های خارجی در شهرهای بزرگ مانند شهر استانبول، توانایی تامین محصول مورد نیاز مصرف کنندگان داخلی و خارجی را به دست آورده است.

گفتنی است بسیاری از تجار و وارد کنندگان انواع پارچه جین به منظور واردات آسان این محصول تلاش می کنند. تا پارچه جین مورد نیاز خود را از طریقه عرضه کنندگان داخلی کشور ترکیه مانند نمایندگی های فعال در نمایشگاه های بین المللی مستقر در استانبول تهیه و وارد کشور خود کنند.

گفتنی است: واردکنندگان می‌بایست به منظور ارتباط مستمر با شرکت‌های تولیدکننده و دسترسی به محصولات با کیفیت، نسبت به عقد قرارداد مستقیم و مستحکم با شرکت مقابل مدنظر خود اقدام کنند.
بنابراین حضور در نمایندگی های مختلف عرضه کننده انواع پارچه و عقد قرارداد با چین شرکتهایی می تواند به عنوان یکی از مسیرهای اصلی برای دستیابی به محصول مورد نظر با کمترین قیمت ممکن و بالاترین سطح کیفیت باشد.

از طرفی باید یادآور شد که عرضه کنندگان محلی حاضر در شهر های گوناگونی مانند شهر استانبول نیز امکان دستیابی به مقادیر مناسبی از انواع پارچه جین را به منظور واردات آسان این محصول برای شرکت های خارجی مانند شرکت های ایرانی به وجود می آورند. بنابراین در صورتی که شرایط مناسب جهت حضور در نمایشگاه های بین المللی را به دست نیاورده اید. می توانید محصول مورد نیاز خود را از طریق عرضه کنندگان محلی و فروشگاههایی که توضیح گسترده پارچه جین و محصولات مشابه آن را بر عهده دارند تهیه کنید.

شیوه های ترخیص انواع پارچه

ترخیص کار پارچه جین رنگی
ترخیص کار پارچه جین رنگی

همانطور که می دانید کشور ترکیه به عنوان یکی از نزدیکترین شرکای تجاری ایران محسوب می‌شود که همه ساله میزان قابل توجهی از محصول مورد نیاز بازار داخلی از طریق آن تامین می گردد.
بنابراین شرکت های تجاری و تجار فعال در عرصه بین الملل بعد از تهیه محصول مورد نیاز خود تلاش می کنند. تا آن را با راحت ترین شیوه ممکن ترخیص نمود و در داخل کشور عرضه کنند.

از جمله اصلی ترین شیوه های تشخیص انواع پارچه می توان به عقد قرارداد با شرکت های بازرگانی و برون سپاری ترخیص این محصول به چنین مجموعه های اشاره کرد. شرکت های بازرگانی به دلیل تسلط کافی بر امورات گمرکی و همچنین انجام امورات مربوط به ترخیص کالا در کمترین زمان ممکن می توانند به عنوان سریع ترین روش و کم هزینه ترین مسیر برای ترخیص کالا نیز به شمار بروند.

 

پویا محمدی
سلام پویا هستم در زمینه امورات گمرکی مربوط به واردات و صادرات کالا و ترخیص کالا فعالیت می‌کنم. سعی میکنم با مقالات جدید در زمینه تجارت به شما کمک کنم.