در هیچ جا خدای زمستان ها، بهمن به کشتزار کسی نفروخت واردات مستقیم قطعات smd
واردات مستقیم قطعات smd

واردات مدار درایور LED از کشور های صنعتی

در جهان امروز واردات مدار درایور LED  به عنوان یکی از تجارت های پرسود به شمار می رود. از این رو بسیاری از تجار و فعالین اقتصادی تلاش می‌کنند تا به واسطه انجام داد و ستد های موجود در این زمینه میزان سود مورد نیاز خود را به دست بیاورند.

شرایط واردات مدار درایور LED

در حقیقت انواع متفاوت درایور ال ای دی به عنوان اصلی ترین اجزاء لامپ ها و روشنایی های تکنولوژی دیودی محسوب می شوند. این محصولات به دلیل استفاده از میزان انرژی بسیار پایین‌تر همواره مورد توجه کشورهایی با شرایط اقلیمی خاص و میزان تولید برق اندک بودند. همچنین استفاده از انواع متفاوت لامپ و روشنایی ال ای دی در کشور های گوناگون این امکان را به وجود می‌آورد که میزان منابع کمتری را برای تولید الکتریسیته و جریان برق مورد استفاده قرار دهند.

خرید از کشور های تولید کننده

از جمله اصلی ترین شرایط حاکم بر واردات مدار درایو LED می توان به خرید این محصول از طریق کشورهای تولید کننده اصلی اشاره کرد. از جمله این کشور چین به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های صادر کننده انواع محصولات مرتبط با روشنایی های ال ای دی در سطح جهان به شمار می رود. از طرفی دیگر کشورهای اروپایی خاصی مانند آلمان، ایتالیا و موارد مشابه آن را نیز می‌توان به عنوان اصلی ترین کشور های تولید کننده این نوع از محصولات به شمار آورد.

بنابراین تجار و واردکنندگان باید توجه ویژه‌ای را نسبت به خرید محصولات مورد نیاز از طریق کشورهای اصلی تولید کننده این محصولات داشته باشند.

واردات مدار درایور LED
واردات مدار درایور LED

انتخاب مسیر مناسب برای واردات و ترخیص

با توجه به هزینه های سرسام آور حمل و نقل کالاهای گوناگون در سراسر جهان. باید توجه داشت که کشورهای نزدیک تر همواره به عنوان یکی از اصلی ترین گزینه ها برای واردات کالا به شمار می روند.
بنابراین تجار می توانند با انتخاب کشورهای نزدیک نسبت به کاهش هزینه های جاری خود در مسیر واردات کالا نقش موثری را ایفا کنند.

نباید از یاد برد که برخی از کشورهای اصلی ارائه کننده این محصول با ایجاد نمایندگی در کشورهایی مانند کشور ترکیه شرایط ویژه را به وجود آوردند. تا وارد کنندگان بتوانند محصولات مورد نیاز خود را در نقاط مختلفی از جهان تهیه کنند.

بنابراین تجار ایرانی نیز میتوانند به واسطه نزدیک بودن کشور ترکیه این مسیر واردات را برای تهیه محصولات خود انتخاب کنند. از جمله آنکه شهر انبول به استانبول یکی از اصلی ترین مقاصد تجارتی برای تجار ایرانی به شمار می رود. که همه ساله میزبان تعداد قابل توجهی از نمایشگاه های بین المللی می باشد. این نمایشگاه ها همواره زمینه‌های تهیه و واردات محصول را برای هر کدام از شرکت کنندگان به وجود می‌آورند.

پویا محمدی
سلام پویا هستم در زمینه امورات گمرکی مربوط به واردات و صادرات کالا و ترخیص کالا فعالیت می‌کنم. سعی میکنم با مقالات جدید در زمینه تجارت به شما کمک کنم.