شرایط ترخیص پارچه مبلی راه راه ترک از مرز بازرگان
شرایط ترخیص پارچه مبلی راه راه ترک از مرز بازرگان

واردات مستقیم جدیدترین پارچه های مبلی ترک

واردات پارچه های مبلی ترک همواره به عنوان یکی از تجارت های پرسود محسوب می شود و بسیاری از تجار در این زمینه فعالیت دارند.

واردات پارچه های مبلی ترک همواره به عنوان یکی از تجارت های پرسود محسوب می شود و بسیاری از تجار در این زمینه فعالیت دارند.

واردات پارچه های مبلی ترک همواره به عنوان یکی از تجارت های پرسود در میان شرکت های اقتصادی ایرانی محسوب می شود. کشور ترکیه به دلیل دارا بودن بازار بسیار گسترده عرضه انواع پارچه مبلی و پارچه تولید البسه همواره در راس توجه بسیاری از کشورهای دیگر نیز برای واردات این محصول قرار می گیرد. در ادامه با بررسی روشهای واردات مستقیم جدیدترین پارچه های مبلی از کشور ترکیه همراه شما هستیم.

روش های واردات مستقیم جدیدترین پارچه های مبلی ترک

تو جان مار کنندگانی که به دنبال واردات مستقیم جدیدترین پارچه های مبلی ترک هستند، می توانند محصول مورد نیاز خود را مطابق روش زیر تهیه کنند.

خرید از بازارهای عرضه کننده برای واردات پارچه مبلی ترک

شهر استانبول به عنوان یکی از بزرگترین مناطق عرضه کننده انواع پارچه های مبلی ترک شناخته می شود. از این رو باید گفت این شهر به دلیل برگزاری چندین نمایشگاه بین المللی در طول سال توان تامین محصول مورد نیاز مصرف کنندگان را به دست می آورد.

واردکنندگان ایرانی نیز می‌توانند با حضور در چنین نمایشگاههای نسبت به خرید محصول مورد نیاز خود اقدام کنند. البته باید یادآور شد. که به واسطه نوع محصول مورد نیاز نمایشگاه برگزار شده نیز می‌تواند. در تامین محصول مورد نظر شرکت های وارد کننده بسیار موثر باشد.

خرید از شرکت های توزیع کننده

یکی دیگر از روش های تامین کالا خرید مستقیم محصول از شرکت های توزیع کننده مرکزی می باشد. این مجموعه ها به دلیل فعالیت دائمی در طول سال به عنوان یکی از منابع اصلی تامین کالا برای شرکت های تجاری محسوب می شوند.

باید یادآور شد که شرکت های توزیع کننده مرکزی امکان بهره مندی از ویژگی‌هایی مانند تخفیف ویژه به ازای خرید گسترده را نیز برای خریداران محصولات خود به وجود می آورند.

چگونگی ترخیص کالا از گمرک بازرگان

واردات مستقیم جدیدترین پارچه های مبلی ترک
واردات مستقیم جدیدترین پارچه های مبلی ترک

مرحله دوم واردات کالا به منظور دسترسی هرچه آسانتر به محصول خریداری شده در خارج کشور ترخیص محصول میباشد. شرکت های وارد کننده در این مرحله از واردات کالا محصول بارگیری شده را توسط یکی از شرکت های بازرگانی معتبر، مستقر در گمرکات گوناگون وارد کشور می کنند.

شرکتهای ترخیص کار یا همان شرکت های بازرگانی توانایی کافی در زمینه انجام امورات گمرکی و واردات کالا را دارا می باشند. همچنین تسلط فوق‌العاده این مجموعه ها به روش های جلوگیری از مشکلات در خصوص کالا نیز مهم می باشد. چرا که از بروز مشکلات مختلفی مانند جلوگیری از ترخیص کالا و انبار شدن آن در گمرک هرات زمینی و هوایی پیشگیری میکند.

پویا محمدی
سلام پویا هستم در زمینه امورات گمرکی مربوط به واردات و صادرات کالا و ترخیص کالا فعالیت می‌کنم. سعی میکنم با مقالات جدید در زمینه تجارت به شما کمک کنم.