واردات واشر سرسیلندر خودرو
واردات واشر سرسیلندر خودرو

واردات واشر سرسیلندر خودرو از کشور های اروپایی ،آلمان ،کره و چین

یکی از مهم ترین قطعات خودرو که ضریب انتقال حرارتی موتور را به عهده دارد ،واشر سرسیلندر می باشد. واشر سرسیلندر به قدر در خودرو کارایی بالایی دارد که با نبودش به هیچ عنوان ماشین قادر به حرکت نمی باشد.باید بدانید کشور ایران تولید واشر سر سیلندر را در تعداد با و به طور گسترده و مداوم به عهده ندارد.
بنابراین شرکت های بازرگانی و تجار برای تامین نیاز این قطعه بسیار مهم در بازار به واردات واشر سرسیلندر خودرو از کشور هایی مانند: آلمان ،کره ، چین و سایر کشور های قادر به ساختن واشر سر سیلندر خودرو اقدام می نمایند.

واردات واشر سرسیلندر خودرو

تجارت واشر سرسیلندر خودرو

اکثر واردات واشر سرسیلندر از کشورهای اروپایی، آلمان، ترکیه، چین و … می باشد. تجار بالقوه در ایران از واردات واشر سرسیلندر که بعد از واردات آن اقدام به صادارت این قطعه مهم از ایران به کشور های عراق، سوریه، افغانستان و ….. انجام می شود، که سود بیشتری برای بازرگانان و تجار به عما می آورد.
تجارت و بازرگانی قطعات و لوازم یدکی خودروها باید طبق قوانین و مقررات صورت گیرد. برای این منظور باید به بخشنامه های صادر شده از طرف ارگان های ذی ربط مراجعه کنید. در صورت عدم رعایت قوانین گمرکی کالا ها با مشکل مواجه خواهید شد . این گاها این مشکلات به قدری بزرگ و غیر قابل حل می باشد که منجر به از دست رفتن کالا و متروکه شدن آن در گمرک می شود.
لازم به ذکر است، به دلیل تغییرات روزانه بخشنامه ها و قوانین راجب واردات واشر سرسیلندر و بقیه قطعات یدکی دیگر خودرو باید تمامی بخشنامه های گمرکی را مطالعه کرده و با مشاوره گرفتن از افراد با تجربه در زمینه واردات کلی قطعات یدکی به راهکار مهمی دست پیدا کنید.

تعرفه گمرکی واردات واشر سرسیلندر خودروواشر سر سیلندر

کد تعرفه گمرکی در واقع همان حقوق ورودی کالا می باشد. که این حقوق برای هر نوع کالای وارداتی و صادراتی متفاوت می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای واردات واشر سرسیلندر خودرو در ردیف 84 در کتاب واردات و صادرات گمرکی میباشد.

انتخاب یک تعرفه گمرکی برای ترخیص کالا بسیار مهم بوده است و اهمیت زیادی دارد و برای انتخاب آن یا باید معلومات گمرکی فرد کامل بوده باشد یا از کادری مجرب درخواست مشاوره نماید.

پویا محمدی
سلام پویا هستم در زمینه امورات گمرکی مربوط به واردات و صادرات کالا و ترخیص کالا فعالیت می‌کنم. سعی میکنم با مقالات جدید در زمینه تجارت به شما کمک کنم.