تجارت غذای سگ و گربه
تجارت غذای سگ و گربه

تجارت غذای سگ و گربه در ایران و سایر نقاط جهان توسط شرکت های تولیدی

تجارت غذای سگ و گربه در ایران و سایر نقاط جهان از طریق کشور های مختلف و شرکت هایی که در زمینه تولید و تجارت این محصول فعالیت میکنند صورت می گیرد.

تجارت غذای سگ و گربه در ایران و سایر نقاط جهان از طریق کشور های مختلف و شرکت هایی که در زمینه تولید و تجارت این محصول فعالیت میکنند صورت می گیرد.

واردات و تجارت غذای سگ و گربه، به عنوان یک تجارت پر رونق در جهان امروز شناخته می‌ شود. افزایش نگهداری از حیوانات اهلی و خانگی در محیط های متفاوتی مانند محیط های مسکونی، تجاری، خانه باغ ها، واحد های در حال ساخت و موارد دیگری نظیر آن با رشد چشمگیری همراه بوده است.
این محصول معمولاً به صورت وارداتی از سایر کشورها در اختیار مصرف‌ کنندگان ایرانی قرار می گیرد. برخی از شرکتهای تولید کننده داخلی نیز به عنوان عامل تولید این محصول در داخل کشور آغاز به فعالیت کرده‌اند. از این رو رقابت و تولیدکنندگان داخلی و کشورهای دیگری که در زمینه تامین و غذای سگ و گربه فعالیت می‌کنند روز به روز در حال افزایش است.

تولید غذای حیواناتتجارت غذای سگ و گربه

تجارت غذای سگ و گربهتولید غذای سگ و گربه، غالباً توسط کشورهایی انجام می پذیرد که دارای تکنولوژی های لازم و مواد اولیه جهت تولید این قبیل محصولات هستند. همچنین برخی از کشورها با واردات مواد اولیه اقدام به تولید غذای سگ و گربه و همچنین سایر حیوانات اهلی می کنند.
در داخل کشور ایران نیز برخی از واحدهای تولیدی با استفاده از مواد اولیه خاصی مانند مواد پروتئینی و گوشتی، در صدد تولید غذای سگ و گربه برآمدند. این تولیدی ها معمولا محصولات تولید شده خود را مطابق با استاندارد های جهانی و داخلی مورد سنجش قرار می دهند تا از درجه کیفی آن اطمینان کافی را داشته باشد.

هرچند باید گفت به دلیل محدودیت کشور ایران در زمینه دسترسی به مواد اولیه تولید غذای سگ و گربه، واردات این محصول در برخی از موارد می تواند از صرفه اقتصادی قابل توجهی برخوردار باشد.
واحدهای تولیدی می توانند محصولات تولید شده خود را از طریق مراکز ارائه دهنده معتبر مانند داروخانه های دامپزشکی و فروشگاه هایی که در زمینه تامین محصولات مورد نیاز حیوانات فعالیت می کنند، عرضه نمایند.

واردات غذای گربه و سگ

تجارت غذای سگ و گربه
تجارت غذای سگ و گربه

کشورهای بسیاری در زمینه تولید غذایی سگ و گربه فعالیت می کنند، این کشورها به دلیل سودآور بودن تجارت وظایف سگ و گربه، با بسیاری از تجار مانند تجار ایرانی در ارتباط هستند تا بتوانند محصول تولید شده را به کشور هدف خود ارسال کنند.
تجار ایرانی نیز برای بهره مندی از فواید فوق‌ العاده اقتصادی این محصول، به دنبال دسترسی به بازار جهانی تجارت غذایی سگ و گربه هستند. در این میان راهکارهای جهت دست پیدا کردن بهترین شرکت عرضه کننده با محصولات با کیفیت و قیمت مناسب وجود دارد.
از جمله آنکه تجار می‌توانند از طریق شبکه‌های مجازی و وب سایت های کمپانی های تولید کننده با شرکت تولید کننده در ارتباط باشند و محصول مورد نیاز خود را به صورت عمده و در قالب سفارشات بین المللی خریداری کنند.

هرچند باید یادآور شد که احتمال وجود محدودیت هایی در زمینه واردات این محصول به کشور ایران وجود دارد. از اینرو کسب آگاهی و دریافت مشاوره قبل از خرید این محصول برای تجارت می تواند بسیار سودمند باشد. چرا که احتمال دارد بعد از خریداری بار مورد نیاز با مشکلاتی از قبیل هم ممنوعیت وارداتی گمرکی روبه‌رو شوند.
نکته دیگری که در زمینه واردات غذای سگ و گربه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ ترخیص به موقع این محصول از گمرکات کشور می باشد. باید توجه داشت که غذای سگ و گربه دارای فاصله زمانی و تاریخ انقضا به لحاظ نگهداری در شرایط خاص می باشد.
واردات به موقع و ترخیص درست این محصول می تواند در دستیابی استفاده‌ کنندگان به غذای سگ و گربه سالم تاثیرگذار باشد.

 

صادرات غذای سگ و گربه

شرکت هایی که در داخل کشور در زمینه تولید غذای سگ و گربه فعالیت می کنند. جهت برخورداری از سود حاصل از تجارت غذای سگ و گربه می توانند محصولات تولید شده خود را به بسیاری از کشورهای مختلف مانند کشورهای اروپایی، کشورهای حاشیه خلیج فارس و موارد دیگری از این دست ارسال نمایید.
البته شرکت‌هایی که در زمینه تجارت این محصول فعالیت می نمایند، جهت صادرات محصولات خود باید استانداردهای داخلی و بین المللی را کسب کنند. تا بتوانند محصولات ایرانی را در بازارهای خارجی به بهترین شکل ممکن عرضه نمایند.

مشاورین تجارت و ترخیص کنندگان معتبر کالا می‌توانند در زمینه چگونگی عرضه این محصولات به بازارهای جهانی مشاوره های لازم را در اختیار شرکت‌های تولیدی قرار دهند.
در ایران و سایر نقاط جهان

پویا محمدی
سلام پویا هستم در زمینه امورات گمرکی مربوط به واردات و صادرات کالا و ترخیص کالا فعالیت می‌کنم. سعی میکنم با مقالات جدید در زمینه تجارت به شما کمک کنم.