رضا مصطفایی
کمک فنر

واردات کمک فنر لباسشویی و قطعات آن از کشورهایی نظیر ترکیه

ماشین های لباسشویی امروزه در اکثر خانه های ایرانی دیده می شود از این رو قطعات لباسشویی در صورت خرابی ماشین های لباس شویی نقش بسیار مهمی در تعمیر آنها هستند. به دلیل کیفیت قطعات لباسشویی خارجی تاجران قطعات کورد نیاز را از طریق واردات قطعات لباسشویی از کشورهایی نظیر ترکیه و اروپایی انجام میدهند. واردات کمک فنر لباسشویی یکی از قطعات مهم لباسشویی می باشد.

واردات کمک فنر لباسشویی

کمک فنر لباسشویی

برای واردات کمک فنر لباسشویی و قطعات دیگر لباسشویی باید با رویه ترخیص آن از گمرک آشنا باشیم.
تاجران به دو دسته واردات قطعات لباسشویی همچنین کمک فنر آن را انجام می دهند:

  1. تاجرانی که با نحوه ترخیص قطعات لباسشویی و کمک فنر آشنا هستند بعد از خرید کالا از کشور مربوطه به راحتی می‌توانند کالاهای خود را ترخیص نمایند.
  2. اما تاجرانی که نحوه ترخیص آشنایی کامل ندارم توصیه می شود دست به ترخیص کالا توسط خود انجام نگیرد. زیرا ترخیص کالا به ظاهر خیلی آسان بوده ولی در باطن شرایط و معلومات خاص خود را دارا است . در صورت عدم آشنایی با قوانین و مقررات گمرک می‌تواند منجر به قاچاق بودن کالا و  یا متروکه شدن کالا در انبار صورت انجامید.

توصیه می شود: تاجران که به ترخیص کالا آشنایی کامل ندارند می توانند برای ترخیص قطعات لباسشویی و کمک فنر آن از شرکت بازرگانی بینا تجارت نهایت استفاده را ببرند.

مقررات واردات کمک فنر لباسشویی و قطعات آن

رضا مصطفایی

واردات کمک کن لباسشویی مانند تمامی کالاهای وارداتی نیاز به مقررات و قوانین خاص خود دارد. ترخیص کار گمرک ای باید اول تعرفه مناسب برای ترخیص کالای مورد نظر خود را انتخاب کرده و ادامه روند گمرکی را بپردازد.

در انتخاب تعرفه گمرکی هر تعرفه نیازمند مقررات خاص خود است. لازم به ذکر است که باید تعرفه انتخاب شده مناسب با نوع کالا و شرح کالای یاد شده باشد. زیرا در صورت مغایرت تعرفه کالا با شرح کالا گمرک می تواند کالا را قاچاق اعلام کرده و کالا را توقیف نماید.

کمک فنر لباسشویی و نیز بعضی از قطعات لباسشویی نیازمند نظریه آزمایشگاه های صنعتی و استانداردهای ایران می باشد. ترخیص کار ماهر به راحتی می‌تواند تمامی این مراحل را طی نموده و روند ترخیص را به خوبی به اتمام برساند.

لازم به ذکر است که واردات قطعات لباسشویی و کمک فنر آن هم بروید و هم به رویه ثبت سفارش قابل ترخیص می باشد.

 

 

همچنین بخوانید:

واردات قطعات لباسشویی ال جی، سامسونگ و سایر مارک های معتبر

ترخیص کالا چیست؟ و ترخیص کار به چه به چه کسانی می گویند؟

پویا محمدی
سلام پویا هستم در زمینه امورات گمرکی مربوط به واردات و صادرات کالا و ترخیص کالا فعالیت می‌کنم. سعی میکنم با مقالات جدید در زمینه تجارت به شما کمک کنم.